DUK

Dažniausiai užduodami klausimai


Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu neįtraukėme atsakymo į jums rūpimą klausimą, skambinkite tel. nr. +370 5 207 8801 arba rašykite el. adresu: [email protected].


APSIPIRKIMAS

AR BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI, NORINT APSIPIRKTI SOULZ.LT?
Soulz.lt apsipirkti gali tiek užsiregistravę, tiek svečio statusą pasirinkę klientai. Registracija supaprastina ir pagreitina apsipirkimą: suteikia galimybę matyti visus atliktus užsakymus, lengvai ir patogiai atlikti grąžinimą bei, išsaugojus mokėjimų kortelės ir pristatymo adresą, itin greitai atlikti kitą pirkimą. Taip pat registruoti pirkėjai gauna specialių pasiūlymų pirkiniams, gimtadienio nuolaidas bei pirmieji sužino apie išpardavimus ar naujas kolekcijas.

KAS YRA PIRKINIŲ KREPŠELIS?
Pirkinių krepšelis - tai visos kliento pasirinktos prekės vienoje vietoje. Susidėjus patinkančias ir norimas įsigyti prekes į pirkinių krepšelį, galima keisti jų kiekį, ištrinti ar pridėti kitas prekes. Surinkus pirkinių krepšelį apsipirkti iš karto nebūtina, tačiau negarantuojame, jog pasirinktos prekės neįsigis kitas pirkėjas. Prekių krepšelis nėra rezervacijos priemonė.

KAS YRA „MĖGSTAMIAUSIOS“ PREKĖS?
Mėgstamiausios prekės, tai prekės, kurias galima susidėti į vieną vietą, kaip labiausiai patikusias. Tokiu būdu, iš naujo prisijungus prie Soulz.lt, patikusių prekių nereikia ieškoti dar kartą. Į „mėgstamiausių" prekių sąrašą prekes įtraukti galima spustelėjus prekės kampe esančią širdelės ikoną. Apsisprendus, jog prekę norima pirkti, ją reikia perkelti į pirkinių krepšelį ir užbaigti įprastą užsakymą. Mėgstamiausių prekių kategorija nėra rezervacijos priemonė, todėl negarantuojame, jog mėgstamiausios prekės neįsigis kitas pirkėjas.

KAIP AŠ SUŽINOSIU APIE UŽSAKYMO BŪSENĄ?
Po sėkmingo užsakymo, pirkėjas gaus tai patvirtinantį el. laišką su užsakymo detalėmis. Jeigu užsakymo įvykdyti nepavyks, klientas gaus el. laišką su informacija, kodėl užsakymas negali būti įvykdytas. Po patvirtinimo, galimybės užsakymą atšaukti nebėra, nes prekės ruošiamos išsiuntimui.

KAIP MAN SUŽINOTI APIE NAUJAS KOLEKCIJAS, NUOLAIDAS, IŠPARDAVIMĄ IR GAUTI SPECIALIUS PASIŪLYMUS?
Naujausią ir svarbiausią informaciją siunčiame klientams, kurie užsiprenumeruoja mūsų naujienlaiškį.

AR PREKIŲ KAINOS SOULZ.LT SKIRIASI NUO KAINŲ PARDUOTUVĖSE?
Tų pačių prekių kainos Soulz.lt el. parduotuvėje yra tokios pat kaip ir fizinėse „Apranga“, „Aprangos galerija“, „City“ ir kitose „Aprangos" grupei priklausančiose parduotuvėse. Kaina skirtis gali tik tuo atveju, jeigu kažkurioje iš parduotuvių yra taikoma speciali, tik tai parduotuvei skirta nuolaida arba tuo atveju, kai el. parduotuvės pirkėjas gauna specialų pasiūlymą (gimtadienio dovaną, vienakartinę prisijungimo nuolaidą).

KAIP GALIU SEKTI SAVO SIUNTĄ?
Kai užsakymas yra perduotas partneriams, klientas apie tai yra informuojamas el. paštu. Laiške yra nurodytas siuntos kodas, su kuriuo galima sekti siuntos kelią.

KAIP SUŽINOTI AR PREKĖ YRA FIZINĖJE PARDUOTUVĖJE?
Norint sužinoti ar prekė yra fizinėje parduotuvėje spauskite mygtuką „Patikrinti, ar yra parduotuvėse“, pasirinkus dydį ir miestą, sužinosite ar prekę būtų galima rasti fizinėje parduotuvėje. Norime pabrėžti, kad prekių likučiai gali skirtis.

ATSISKAITYMAS

KAIP GALIU ATSISKAITYTI UŽ PREKES?
Atsiskaityti už prekes galima MAESTRO, VISA, MASTERCARD debetinėmis, kreditinėmis kortelėmis, per elektroninę bankininkystę bei prekių pristatymo metu, jeigu užsakymo suma neviršija 1000Eur. Paslauga galioja pasirinkus prekių pristatymą per terminalą arba kurjerį (atsiskaityti galima tik banko kortele).

KAIP MAN ŽINOTI, KAD APMOKĖJIMAS PAVYKO?
Sėkmingai atlikus mokėjimą, gausite apie tai patvirtinantį laišką "Užsakymo patvirtinimas".

AR APSIPIRKUS SOULZ.LT GALIU GAUTI PVM SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ?
Taip. Tereikia „Apmokėjimo“ dalyje pasirinkti „Bus reikalinga PVM sąskaita-faktūra“ ir suvesti reikiamus laukus. Atlikus užsakymą PVM sąskaita-faktūra bus atsiųsta nurodytu el. pašto adresu.

AR GALIU SOULZ.LT PASINAUDOTI LOJALUMO KORTELE?
Taip, Soulz.lt internetinėje parduotuvėje galioja „Aprangos grupės" VIP ir „City" lojalumo kortelės.

APMOKĖJIMAS SOULZ.LT DOVANŲ KORTELĖMIS.
Išsirinkite norimą prekę ir paspauskite „Į krepšelį“ bei pasirinkite „Pirkti“. Tuomet, prekių krepšelio lange, prie laukelio „Pasirinkite apmokėjimo būdą“ pasirinkite „Apmokėti dovanų kortele“ bei įveskite dovanų kortelės numerį ir paspauskite „Pridėti“. Jei pirkinio vertė didesnė nei turima dovanų kortelės suma, likusią sumos dalį galite apmokėti kitais atsiskaitymo būdais, jei mažesnė – likusią dovanų kortelės dalį galėsite panaudoti pirkdami sekantį kartą.

PRISTATYMAS

KOKIE UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI?

Soulz.lt siūlo keletą patogių pristatymo būdų:

• pristatymas į pasirinktą parduotuvę (pristatymas į parduotuves visada NEMOKAMAS);
• pristatymas į siuntų terminalą;
• pristatymas į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu per kurjerį.

KURIOSE PARDUOTUVĖSE GALIMA ATSIIMTI UŽSAKYMĄ?

VILNIUS

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Ozo g. 25, tel. nr. +370 616 26490
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

APRANGOS GALERIJA, PC PANORAMA
Saltoniškių g. 9, tel. nr. +370 615 97156
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 22:00

TOM TAILOR, PC OZAS
Ozo g. 18, tel. nr. +370 614 42862
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

APRANGA, PC PANORAMA
Saltoniškių g. 9, tel. nr. +370 611 52074
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 22:00

KAUNAS

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Karaliaus Mindaugo g. 49, tel. nr. +370 615 60432
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00       

APRANGOS GALERIJA, PC MEGA
Islandijos g. 32, tel. nr. +370 618 33174
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

KLAIPĖDA

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Taikos pr. 61, tel. nr. +370 686 54652
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

ŠIAULIAI

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Aido g. 8, tel. nr. +370 620 51139
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

PANEVĖŽYS

APRANGOS GALERIJA, PC RYO
Savitiškio g. 61, tel. nr. +370 687 76542
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

KIEK KAINUOJA PRISTATYMAS?*
Pristatymas per kurjerį arba į paštomatą yra nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 89,00 EUR. Jeigu užsakymo suma neviršija 89,00 EUR, tokiu atveju, pristatymą pasirinkus per kurjerį bus taikomas 2,99 EUR mokestis, į paštomatą - 1,99 EUR.

* Pristatymas į Kuršių Neriją naudojantis kurjerio paslaugomis - 19,00 EUR.

KIEK LAIKO TRUNKA PRISTATYMAS?
Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas

KAIP VYKSTA UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE?
Kai užsakymas pasiekia parduotuvę, klientas yra informuojamas el. laišku. Jame esantį užsakymo QR kodą ir savo ID kortelę reikia parodyti prie kasos esančiam konsultantui ir šis įteiks prekes. Jeigu pirkėjas pageidauja, kad užsakytas prekes už jį atsiimtų kitas asmuo, šis asmuo privalo pateikti el. laišką su užsakymo QR kodu, kuriuo informuojama apie tai, kad užsakymas pasiekė parduotuvę bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

KAIP AŠ SUŽINOSIU APIE UŽSAKYMO BŪSENĄ?
Siuntinio būseną stebėti galite Soulz.lt "Mano paskyra" skiltyje. Po sėkmingo užsakymo, pirkėjas gaus tai patvirtinantį el. laišką su užsakymo detalėmis. Po patvirtinimo, galimybės užsakymą atšaukti nebėra, nes prekės yra ruošiamos išsiuntimui. Jeigu užsakymo įvykdyti nepavyks, klientas gaus el. laišką su informacija, kodėl užsakymas negali būti įvykdytas.

AR SIUNČIATE PREKES Į UŽSIENĮ?
Prekes pristatome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

KIEK LAIKO MANO SIUNTA BUS SAUGOMA PARDUOTUVĖJE/TERMINALE?
Užsakymai parduotuvėse yra saugomi 10 dienų nuo siuntos pristatymo, tačiau jeigu matote, kad nespėsite atsiimti užsakymo, prašome, susisiekite el. paštu [email protected] ir siuntos saugojimo laikotarpis bus pratęstas.

Paštomatuose siuntos yra saugomos:

OMNIVA – 7 dienas;
LP EXPRESS – 3 dienas;
VENIPAK – 7 dienas.

KĄ DARYTI, JEI KURJERIO PRISTATYMO METU NEBUVAU NURODYTAME ADRESE?
Jeigu, atvykus kurjeriui, negalite atsiimti užsakymo, galite sutarti su kurjeriu dėl pristatymo kitą dieną. Jeigu to padaryti nepavyksta, informuokite mus el. paštu [email protected] ir mes susisieksime su partneriais.

AR GALIU PAKEISTI PRISTATYMO DATĄ?
Deja, pristatymo datos keisti galimybės nėra.

AR GALIU PREKES GAUTI GREIČIAU?
Siuntų pristatymo terminas yra nuo 1 iki 3 darbo dienų. Numatyta pristatymo diena yra maksimali, todėl visada išlieka galimybė siuntą gauti anksčiau, tačiau to prižadėti ir garantuoti negalime.

MANO UŽSAKYMO BŪSENA YRA "VYKDOMAS", KADA IŠSIŲSITE MANO UŽSAKYMĄ?
Siuntų pristatymo terminas yra nuo 1 iki 3 darbo dienų. Kai užsakymas yra perduodamas partneriams klientas apie tai yra informuojamas el. paštu.

KODĖL MANO UŽSAKYMAS YRA "GRĄŽINAMAS SIUNTĖJUI"?
Siunta grąžinama siuntėjui gali būti dėl kelių priežasčių:

• Yra nurodytas netikslus pristatymo adresas arba kontaktiniai duomenys.
• Siuntos matmenys yra per dideli ir siunta netelpa į paštomatą.
• Dėl rūšiavimo klaidos, partneriai per klaidą siuntą grąžina atgal siuntėjui

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų siunta yra grąžinama siuntėjui, prašome, susisiekite su mumis el. paštu info@soulz.lt ir mes siuntą išsiųsime pakartotinai.

KAS YRA GREITAS PRISTATYMAS?
Užsakymą atlikus iki 12val, prekės, pažymėtos ikonėle „Greitas pristatymas“, yra pristatomos sekančią darbo dieną.

GRĄŽINIMAS

AR GALIU GRĄŽINTI NETIKUSIĄ PREKĘ?
Nedėvėtas, netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš Soulz.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms). Galima grąžinti maudymosi kostiumėlius ir glaudes, kurių apsauginiai įklotai nėra pašalinti ar pažeisti.

KAIP VYKSTA GRĄŽINIMAS?
Grąžinti netikusias prekes galima šiais būdais:

į parduotuvę. Tai pats paprasčiausias būdas, nes nereikia nieko pildyti ir siųsti, tiesiog atnešti prekes į parduotuvę ir parodyti užsakymo QR kodą. Jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu, Jūsų nurodytu el. paštu gausite laišką su nuoroda į prekių grąžinimo formą, kurioje galėsite įvesti banko sąskaitą, į kurią bus grąžinti pinigai už prekes.

• per kurjerį. Jeigu turite SOULZ paskyrą, tereikia nueiti prie užsakymo ir paspaudus mygtuką „Grąžinti" užpildyti grąžinimo formą (jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu, grąžinimo formoje turite nurodyti banko sąskaitą, į kurią reikia grąžinti pinigus už prekes). Jeigu nesate registruotas vartotojas, nuorodą rasite laiške, patvirtinančiame užsakymo išsiuntimą "Siuntinys išsiųstas". Artimiausiomis darbo dienomis su jumis susisieks kurjeris ir su juo susiderinsite prekių paėmimo laiką. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atveš kurjeris.

• per paštomatą. Jeigu turite SOULZ paskyrą, tereikia nueiti prie užsakymo ir paspaudus mygtuką "Grąžinti" užpildyti grąžinimo formą (jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu, grąžinimo formoje turite nurodyti banko sąskaitą, į kurią reikia grąžinti pinigus už prekes). Jeigu nesate registruotas vartotojas, nuorodą rasite laiške, patvirtinančiame užsakymo išsiuntimą "Siuntinys išsiųstas". Užpildžius grąžinimo formą netrukus gausite el. laišką su siuntos kodu ir pasirinktu paštomatu, į kurį reikia pristatyti prekes. Paštomate pasirinkite "siųsti siuntą" → "anksčiau užregistruota siunta" arba "spausdinti siuntos lipduką", suveskite el. paštu gautą siuntos kodą. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atspausdins paštomatas.

Į KURIAS PARDUOTUVES GALIMA GRĄŽINTI?

VILNIUS

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Ozo g. 25, tel. nr. +370 616 26490
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

APRANGOS GALERIJA, PC PANORAMA
Saltoniškių g. 9, tel. nr. +370 615 97156
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

TOM TAILOR, PC OZAS
Ozo g. 18, tel. nr. +370 614 42862
DARBO LAIKAS
I-VI 10:00 - 21:00
VII 10:00 - 21:00

APRANGA, PC PANORAMA
Saltoniškių g. 9, tel. nr. +370 611 52074
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

KAUNAS

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Karaliaus Mindaugo g. 49, tel. nr. +370 615 60432
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

APRANGOS GALERIJA, PC MEGA
Islandijos g. 32, tel. nr. +370 618 33174
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

KLAIPĖDA

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Taikos pr. 61, tel. nr. +370 686 54652
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

ŠIAULIAI

APRANGOS GALERIJA, PC AKROPOLIS
Aido g. 8, tel. nr. +370 620 51139
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

PANEVĖŽYS

APRANGOS GALERIJA, PC RYO
Savitiškio g. 61, tel. nr. +370 687 76542
DARBO LAIKAS
I-VII 10:00 - 21:00

KIEK KAINUOJA GRĄŽINIMAS?
Grąžinimas Soulz.lt el. parduotuvėje yra nemokamas.

AR UŽ PRISTATYMĄ LĖŠOS BUS GRĄŽINTOS?
Lėšos už pristatymą nėra grąžinamos, tačiau klientas visada gali pasirinkti nemokamą pristatymą į parduotuvę.

KADA MAN BUS GRĄŽINTI PINIGAI UŽ NETIKUSIAS PREKES?
Pinigai paprastai grąžinami per 5 darbo dienas, nuo grąžinimo patvirtinimo, tuo pačiu mokėjimo būdu, kuris buvo naudotas pirkimo metu. Atlikus grąžinimą klientas gaus tai patvirtinantį elektroninį laišką. Teisės aktai numato galimybę pinigus grąžinti per 14 dienų nuo informacijos apie sutarties atsisakymą pateikimo dienos.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS IR GRĄŽINIMAS PERKANT DOVANŲ KORTELE:
Užsakymo atšaukimo ir grąžinimo atveju pinigai grįš į tą pačią dovanų kortelę, kuria apmokėjote atliekant užsakymą, todėl perkant prekes su fizine dovanų kortele, prašome ją išsaugoti, kol įsitikinsite, jog prekės Jums yra tinkamos.

AR GALIU PASIKEISTI NETIKUSIĄ PREKĘ?
Apgailestaujame, tačiau prekių keitimo galimybės Soulz.lt el. parduotuvėje nėra. Šiuo atveju, reikia atlikti grąžinimą ir norimas prekes užsisakyti iš naujo.

AR GALIU GRĄŽINTI PREKES UŽ KURIAS ATSISKAIČIAU DOVANŲ KORTELE?
Žinoma, atlikus grąžinimą, lėšos grįžta į tą pačią dovanų kortelę. Todėl, prašome, už užsakymą apmokėjus fizine dovanų kortele, kortelės neišmesti kol neįsitikinsite, kad prekės tikrai tinka.

KOKIU ADRESU GALIU GRĄŽINTI PREKES?
Užpildžius grąžinimo formą, siuntos lipdukas su reikiamu adresu bus suformuotas automatiškai.

UŽ PREKES ATSISKAIČIAU PRISTATYMO METU, KOKIU BŪDU MAN BUS GRĄŽINTI PINIGAI?
Pildant grąžinimo formą turėsite nurodyti banko sąskaitą į kurią norėsite susigrąžinti lėšas. Jeigu grąžinimą atlikote parduotuvėje, el. paštu bus išsiųstas laiškas su nuoroda, ant kurios paspaudus, būsite nukreipti į laukelį, kuriame reikės nurodyti banko sąskaitą.

AR GALIU GRĄŽINTI DAUGIAU NEI VIENĄ UŽSAKYMĄ TOJE PAČIOJE PAKUOTĖJE?
Visada siūlome, užsakymų grąžinimų nemaišyti, tačiau jeigu taip įvyko, ir į vieną dėžę įdėjote kelių užsakymų prekes, prašome mus informuoti el. paštu: [email protected].

KĄ DARYTI JEI NETEISINGAI UŽPILDŽIAU GRĄŽINIMO FORMĄ?
Jeigu neteisingai užpildėte grąžinimo formą, prašome mus informuoti el. paštu [email protected], mes atšauksime grąžinimo formą, kad ją galėtumėte užpildyti iš naujo.

KAIP GALIU SUŽINOTI AR GAVOTE MANO GRĄŽINAMAS PREKES?
Siuntos kelią galite sekti su siuntos koduku, kuriuo grąžinote prekes. Kai grąžinimas bus patvirtintas, klientas apie tai bus informuotas el. laišku.

KĄ DARYTI JEI NEGAVAU PINIGŲ UŽ GRĄŽINTAS PREKES?
Lėšos banko sąskaitą pasiekia ne vėliau nei per 5d.d. nuo grąžinimo patvirtinimo. Pirmiausia, visada prašome pasitikrinti banko sąskaitą ir įsitikinti, kad lėšos tikrai jos nepasiekė. Jeigu lėšos nepasiekė banko sąskaitos, prašome kreiptis el. paštu [email protected].

AR GALIU GRĄŽINAMAS LĖŠAS GAUTI Į KITĄ SĄSKAITĄ?
Jeigu pasirinkote apmokėjimą pristatymo metu, atliekant grąžinimą, grąžinimo formoje galite nurodyti Jums patogią banko sąskaitą. 

KĄ DARYTI JEI MANO BANKO KORTELĖ/SĄSKAITA, KURIĄ NAUDOJAU APSIPERKANT BUVO UŽBLOKUOTA?
Jeigu Jūsų banko sąskaita buvo užblokuota, prašome, susisiekite su mumis el. paštu: [email protected].

GAVAU NETEISINGAI GRĄŽINAMĄ SUMĄ, KĄ DARYTI?
Jeigu manote, kad grąžinome neteisingą pinigų sumą, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected].

PRODUKTAS

JEIGU PREKĖ IŠPARDUOTA, AR YRA TIKIMYBĖ, KAD JI GRĮŠ Į PREKYBĄ?
Jeigu prekė išparduota, pirkėjas turi galimybę išsiųsti mums užklausą, spausdamas „informuoti, kai bus prekyboje“ prie prekės dydžio. Prekei vėl atsiradus prekyboje, klientas bus informuotas el. laišku. Informacija apie prekyboje vėl esančią prekę nėra prekės rezervacija, todėl paskubėk ją įsigyti pirmas. Taip pat pirkėjas gali patikrinti, ar prekė yra parduotuvėje, spausdamas „patikrinti, ar yra parduotuvėje“ prie pasirinktos prekės.

KUR GALIU RASTI PREKĖS NUMERĮ?
Prekės numeris yra nurodytas prie papildomos informacijos apie prekę.

KUR GALIU RASTI DYDŽIŲ LENTELĘ?
Dydžių lentelė galima rasti virš laukelio dydžiui pasirinkti.

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ DYDĮ?
Tam, kad išsirinktumėte tinkamą dydį, rekomenduojame pasinaudoti mūsų skiltimi „Koks mano dydis“. Ją rasite po laukeliu dydžiui pasirinkti. Spauskite laukelį „koks mano dydis“ suveskite reikiamus duomenis ir sistema Jums nurodys, kokį dydį Jums reiktų rinktis. Norime pabrėžti, kad ši skiltis yra rekomendacinio pobūdžio, todėl visada siūlome rinktis dydžius, kuriuos nešiojate įprastai.

KOKIOS PREKĖS YRA ŽYMIMOS KAIP TVARIOS?
Visos prekės, kurios yra pagamintos iš ekologiškų, perdirbtų ar mažą poveikį aplinkai darančių medžiagų.

LOJALUMAS

AR SOULZ.LT INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE GALIOJA „APRANGOS GRUPĖS" LOJALUMO KORTELĖS?
Soulz.lt intrenetinėje parduotuvėje galioja „City” ir VIP lojalumo kortelės.

KAIP SUAKTYVUOTI TURIMĄ LOJALUMO KORTELĘ SOULZ.LT INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE?
Susikurkite pirkėjo paskyrą Soulz.lt internetinėje parduotuvėje. Kairėje paskyros pusėje spauskite nuorodą „Lojalumas”, laukelyje „Kortelės kodas” įveskite savo lojalumo kortelės numerį ir spauskite „Išsaugoti”. Pridėjus kortelę, nuolaida automatiškai bus pritaikoma visiems pirkiniams, kuriuos įsigysite Soulz.lt. Jeigu turite kortelę, su kuria nuolaida dar nėra taikoma, jūsų Soulz.lt pirkiniai bus įtraukti į kaupimo sumą. Lojalumo nuolaida taikoma tik nenukainuotoms prekėms.

PRIDEDANT LOJALUMO KORTELĘ PRAŠO ĮVESTI TELEFONO NUMERĮ. KAIP TAI PADARYTI?
"Mano paskyroje" paspauskite laukelį "Adresai" ir įveskite reikiamus duomenis, įskaitant ir telefono numerį. Juos išsaugojus sistema leis pridėti ir lojalumo kortelę.

AR LOJALUMO KORTELĖS NUOLAIDA GALIOJA VISOMS PREKĖMS?
Lojalumo kortelės nuolaida galioja visoms nenukainuotoms Soulz.lt prekėms.

AR PIRKINIAI, ĮSIGYTI SOULZ.LT INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE, ĮTRAUKIAMI Į LOJALUMO KORTELĖS KAUPIMO SUMĄ?
Taip, visų Soulz.lt internetinėje parduotuvėje įsigytų pirkinių sumos kaupiasi kliento lojalumo kortelėje
.

KAIP GALIMA PANAUDOTI “CITADELE” BANKO XREWARDS PRIZĄ SOULZ DOVANŲ KORTELĘ?
Tai 10 eurų vertės daugkartinė el. dovanų kortelė, kuria galima atsiskaityti fizinėse „APRANGA“ grupės parduotuvėse arba e. parduotuvėje Soulz.lt.

Kaip pasinaudoti kodu e. parduotuvėje Soulz.lt:
1.    išsirinkite norimas prekes ir susidėkite į krepšelį Soulz.lt;
2.    apmokėjimo skiltyje „Apmokėti dovanų kortele” įveskite el. dovanų kortelės numerį, spauskite „Pridėti“;
3.    jei prekių krepšelio suma mažesnė, nei nurodyta dovanų kortelėje, likusią dalį galima panaudoti apsiperkant kitą kartą, jei didesnė – skirtumą primokėti savo interneto banke arba banko kortele;
4.    už pirkinius galite atsiskaityti ir keliomis dovanų kortelėmis iš karto.

PASKYRA

KAIP IŠTRINTI SAVO SOULZ PASKYRĄ?
Norint ištrinti vartotojo paskyrą Jums reikia prisijungus prie savo profilio nueiti į "Mano paskyra" ir paspausti mygtuką "ištrinti paskyrą". Paskyros pašalinimas gali užtrukti iki 1 d.d

UŽSAKYMAS

AR GALIU ATŠAUKTI SAVO UŽSAKYMĄ?
Deja, tačiau atlikus užsakymą, jo atšaukti nebegalime.

AR GALIU PAKEISTI SAVO UŽSAKYMĄ? (DYDIS, SPALVA, ADRESAS, PRISTATYMO BŪDAS.)
Jeigu užsakymas dar nėra paruoštas išsiųsti, tokiu atveju, jį koreguoti dar galime. Dėl užsakymo keitimo, visada prašome, su mumis susisiekti kuo įmanoma greičiau.

MANO UŽSAKYME TRŪKSTA UŽSAKYTOS PREKĖS/IŲ, KĄ DARYTI?
Jeigu gavus užsakymą pasigedote prekių, prašome, nedelsiant informuokite mus el. paštu [email protected].

GAVAU BROKUOTĄ PREKĘ, KĄ DARYTI?
Jeigu pastebėjote, kad gauta prekė yra su defektu, prašome, informuokite mus el. paštu ir atsiųskite broko nuotrauką [email protected].

GAVAU NE TĄ PREKĘ/ES, KURIĄ UŽSISAKIAU, KĄ DARYTI?
Jeigu gavote ne tą/tas prekes, kurias užsisakėte, prašome nedelsiant informuoti mus el. paštu [email protected].